تشریفات گل‌کشت

درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید

هر چه به تاریخ عقد و عروسی یا هر جشن و رویداد مهم دیگری نزدیک می شویم، اضطرابِ اصولی پیش رفتن تمام برنامه ها و در نتیجه، برگزاری جشنی خاص که در خاطر مهمان ها باقی بماند، بیشتر می شود.
اما، با تشریفات گل گشت، دیگر لازم نیست خودتان، برنامه ریزی کنید و تک تک برنامه ها را به شخصه جلو ببرید، ما با نزدیک به دو دهه خدمت رسانی، توانسته ایم دغدغه های شما عزیزان را شناخته و بهترین خدمات را ارائه دهیم.

تشریفات گل‌گشت

برگزاری مراسم عروسی و ارایه بهترین تشریفات عروسی و خدمات مجالس در لوکس‌ ترین تالار و باغ عروسی

ثبت رویایی ترین شب زندگی تان را به ما بسپارید ...

وقتی سخن از صفر تا صدی بودنِ بر عهده گرفتنِ برنامه های جشن ها به میان می آید، همواره گوشه ای از کار می لنگد و باز بخشی از کار ها بر دوش صاحب مجلسان سنگینی می کند؛ اما تشریفات گل گشت، به راستی فکر همه چیز را کرده است، از گل آرایی میز ها و ماشین عروس گرفته تا تنظیم قرار داد با آرایشگاه ها و وقت گرفتن از آن ها.
اما، این ابتدای راه است، شاید باور نکنید؛ اما تشریفات گل گشت فکر لباس عروس شما و ماشینی که دوست دارید در این شب به یاد ماندنی اجاره کنید را هم کرده است. فرقی نمی کند چه بودجه ای در نظر دارید، کافی است همین حالا دغدغه هایتان را به مشاوران ما بگویید.
درست است که مهم ترین جشن ازدواج، در تمامی فرهنگ ها مراسم عروسی است؛ اما در فرهنگ ما ایرانیان مراسمی دیگر پیش از عروسی گرفته می شود، نگران نباشید تشریفات گل گشت فکر برنامه های مناسب برای مراسم عقد، نامزدی و حتی حنابندان را هم کرده است و می تواند درست طبق سنت ایرانیان و وابسته به سلیقه شما برنامه های مناسبی در نظر داشته باشد.
اما، اگر مجلس شما مربوط به جشن ازدواج نمی شود و می خواهید یکی از سال های زندگیتان را در کنار عزیزانتان جشن بگیرید و این شب ارزشمند را خاطره انگیز تر ثبت کنید، مجموعه گل گشت می تواند خلاقانه ترین ایده ها که تا کنون به ذهن هیچ کس نرسیده، برای شما در نظر بگیرد، به صورتی که خودتان از برگزاری این جشن، سورپرایز شوید.
علاوه بر این، می توانید برگزاری مهم ترین همایش های علمی، پژوهشی یا هر گرد همایی دیگری را به شیوه دلخواهتان بر عهده ما بگذارید و در نهایت با رویی باز و متمرکز بر مطالبی که قرار است ارائه دهید، ضمن پذیرایی مناسب از اساتید و اشخاص مهمی که در آن حضور دارند، همایشی مفصل برگزار کرده باشید.
اگر می خواهید از جزئیات هر کدام از مراسم فوق یا هر مجلس دیگری که در نظر دارید با خبر شوید، همین حالا به بخش های دیگر سایت مراجعه کنید، در این بخش ها با ریز برنامه هایی مثل عقد قرارداد با حرفه ای ترین فیلم برداران ایران که در تیم های سینمایی مشغول به فعالیت هستند تا صاحب نام ترین مجموعه میوه آرایی در تهران آشنا خواهید شد.