تشریفات گل‌کشت

خدمات ما

برگزاری مراسم عقد

بسیاری از مردم ایران، طبق سنتی دیرینه مراسم عقد را پیش از عروسی برگزار می کنند، گاهی تشریفات و دیزاین این مراسم با مراسم عروسی برابری می کند، به همین خاطر برنامه ریزی برای این مراسم به شیوه ای دلچسب، زمان زیادی از عروس و داماد و خانواده آن ها می گیرد؛ اما کافی است دغدغه های خود و آن چه در رویا می پرورانید با مشاوران تشریفات گل گشت در میان بگذارید، تا رویای شما به واقعیت تبدیل شود.

برگزاری مراسم عروسی

مهم ترین تاریخ زندگی شما پس از به دنیا آمدنتان، روزی است که با وارد شدن به زندگی دیگری و وارد کردن او به زندگی خود، ماهیتی جدید به وجودتان می بخشید. به همین خاطر است که برگزاری مراسمی در خور، برای پاسداشت چنین روزی حائز اهمیتی فراوان است، بسیاری از افراد یا شاید بگوییم همه، از چند روز مانده به روز عروسی، مضطرب و پریشان هستند؛ اما آیا تاثیر اضطراب بر چهره تان را می دانید؟ این گونه باعث می شود آن طور که می خواستید آرام و خوشحال به نظر نرسید؛ اما یک راه وجود دارد تا درصد بسیار زیادی از این اضطراب را از بین ببرید، و آن سپردن برنامه های مراسم عروسی به دست تشریفات گل گشت است.

برگزاری مراسم تولد

در میانه هیاهو های هر روزه و گاه به گاه که در طول یک سال تجربه می کنیم، یک روز از آنِ ماست و آن روز، روز زادروزمان است که هر شخص دور و نزدیک به ما سعی دارد، به گرامی داشت این روز کنار ما باشد و نشان دهد که مهره ای اصلی در زندگی او هستیم؛ اما ما هم باید در ازای این همه عشق و شور، شیرینی مختصر یا مجللی به دوست دارانمان بدهیم، به همین خاطر دست به کار می شویم؛ گاهی نیز می خواهیم برای یکی از عزیزانمان جشن تولدی برگزار کنیم تا عزیز بودنش را نشان داده و نقش زیبایش را در زندگیمان برجسته کنیم.

اجاره ماشین عروس

مراسم عروسی سرشار از آیین های نمادینی است که عروس و داماد در طی این آیین ها وارد زندگی مشترکشان می شوند. آیین هایی که به عروس و داماد و خانواده های آنها یادآور می شود«این یک نقطه عطف در زندگیشان است»، به همین خاطر، این شب یکی از خاطره انگیزترین رسومی است که زوج های جوان تجربه می کنند. یک بخش مهم از تمام آیین های این شب به یادماندنی، رسمِ آوردنِ عروس، به مراسم و همچنین عروس کشانی است که البته رسمی نو و تازه نیست؛ اما در گذر زمان دچار تحولاتی شده است. در گذشته داماد، پس اتمام مراسم، عروس را با مرکبی که مرکب عروس نام داشت، از محل مراسم که معمولا خانه پدر عروس بود، به سمت خانه مشترکشان می برد و این نمادی بود از شروع مسیری مشترک برای عروس و داماد، آن هم به سمت خانه ای که آن نیز برای خودشان است. به مرور زمان، این مرکب به ماشین(خودرو) تبدیل شد و این رسم نیز تغییراتی عمده یافت و تجملاتی تر شد. ولی در خاطره انگیز بودن آن هیچ خللی وارد نیامد.

برگزاری همایش و سمینار

بی شک برگزاری همایش ها، سمینار ها و انواع ایونت ها یکی از اضطراب آور ترین کار های ممکن است، به خصوص اگر قرار باشد شخص برگزار کننده آن، به شخصه مقاله یا مطلبی ارائه دهد. به همین خاطر بهتر است برنامه ریزی کردن برای برگزاری این گونه مراسم را به دست تشریفات گل گشت بسپارید که سال ها در این عرصه خدمات قابل توجهی به افراد متفاوت عرضه کرده است. هر همایشی ویژگی های منحصر به خود را دارد، به همین خاطر برنامه ریزی برای هر یک از این همایش ها باید با ماهیت همایش سازگار باشد، به همین خاطر کافی است شما تاریخ برگزاری همایش و تعداد مهمانان را به گل گشتی ها بگویید تا آنان همایشی برجسته برای شما تدارک ببینند.